Sutaszowa biżuteria – wyższa szkoła jazdy

https://www.hitobuwie.pl/damskie/kozaki.html

Na zakończenie chciałbym zwrócić jeszcze uwagę na metodę, która zasługuje na miano najlepszej, wyjątkowej, niepowtarzalnej…mogłabym tak wymieniać bez końca. O czym mowa?

Biżuteria wykonana metodą sutaszową, czyli polegającą na wykorzystaniu specjalnych sznurków z wiskozy określanych sutaszami. Choć metoda ta ma już swoją długa historię to jej popularność dopiero się rozpoczęła, a już zyskała uznanie wielu osób.

Samo patrzenie na efekty robi wrażenie, a jak się okazuje wykonanie takiej biżuterii samodzielnie wcale nie jest takie trudne, jak by się mogło wydawać. Tajemnica tkwi przede wszystkim w przygotowaniu projektu, zestawieniu ciekawej kolorystyki sznurków i dobraniu do nich odpowiednich kaboszonów oraz małych koralików.

Poza tym niezbędny okaże się być jeszcze filc, który służy tutaj, jako podstawa dla głównej ozdoby, ale także zapewnienie stabilności oraz tła dla całej biżuterii. Sam sutasz musi zostać za pomocą igły przyszyty do filcu, jednocześnie oplatając kolejne ozdoby, tworząc charakterystyczne wzory. Ciekawy efekt uzyskuje się w przypadku połączenia kilku odcieni sznurka jednocześnie.

Co ważne metoda ta idealnie nadaje się do wykonywania nie tylko popularnych bransoletek, ale także wszelkich innych produktów, jak kolczyki, naszyjniki, czy nawet broszki. Pasuje do współczesnej kobiety, nowoczesnej, ale także klasycznej elegancji, czy sportowego stylu. Można powiedzieć, że tak jak sznurki sutaszu dopasowują się do każdego kamienia, tak cała kompozycji idealnie współgra z właścicielką.

bielizna damska nocna http://www.dkaren.com.pl/pl/c/173/bielizna dkaren.com.pl www.1809.pl