Oryginalna ozdoba uszu – kolczyki

https://www.hitobuwie.pl/marki/solo-femme.html

Kolejnym równie ciekawym i dość popularnym trendem jest ozdabianie naszych uszu za pomocą kolczyków, które także jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Na pierwszy rzut oka kolczyki nie należą do prostej metody, w przypadku wykonania skomplikowanych projektów. Niemniej jednak opanowanie podstawowej techniki łączenia koralików przy pomocy igły i nitki pozwala na szybkie osiągnięcie efektów. Co jest kolejnym potwierdzeniem na to, że każdy może się zająć wytwarzaniem tego dzieła.

Zanim przystąpimy do pracy warto zorganizować sobie niezbędne materiały, które okażą się niezwykle pomocne. Warto podkreślić, że w przypadku tworzenia kolczyków potrzebne nam będą pewne narzędzia fryzjerskie, ale także zawieszki. Wobec tego pierwszym krokiem jest zakup szczypiec, które są niezbędne do przytrzymywania koralików, czy ich zamocowania.

Idealnym rozwiązaniem jest zakup trzech dostępnych rodzajów, z których każdy ma swoje przeznaczenie. Tym bardziej, że szczypce przydadzą się, także w przypadku wykonywania pozostałej biżuterii. Zatem wybierzmy te płaskie, okrągłe oraz przecinaki, dzięki temu nie będziemy mieć żadnego problemu z uformowaniem kształtu chociażby zawieszki.

Skoro o zawieszkach mowa to są one podstawą, na której opiera się cała konstrukcja kolczyka, a także służą do jego zawieszenia. Fachowo określana, jako bigle, które występują w postaci sztyftów, otwartych pętelek, albo zapinanych oczek. Poza tym dostępne są jeszcze szpilki, rurki oraz przekładki ozdobne, co pozwala na zrealizowanie wielu indywidualnych pomysłów.

www.nawozygranulowane.com.pl