Drut pamięciowy – podstawowy produkt

dietadlawlosow.pl

Jeżeli pragniemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego w postaci biżuterii, szukamy w sieci nowych inspiracji, porównujemy, sprawdzamy, modyfikujemy, lecz większość osób odkrywa, że nie ma nic lepszego niż wykorzystanie najlepszej z najlepszych baz, jaką jest drut pamięciowy. Zdecydowanie polecany dla wszystkich, nie tylko dla amatorów ręcznych prac, ale także dla doświadczonych artystów, którzy potrafią wyczarować cudowne projekty.

Sam drut pamięciowy, to właśnie cienki drucik, który tworzy spirale, lekko sprężynującą, zatem cały czas utrzymuje swoją formę. Dlatego też nie ma potrzeby montowania zapięcia, ani żadnych zabezpieczeń, bowiem biżuteria będzie się ładnie prezentowała i pozostawała na swoim miejscu. Drut pamięciowy to doskonałe rozwianie ze względu na wiele możliwości jego zastosowania, a także dostępnych wersji. Istnieją zarówno posrebrzane, jak i pozłacane modele, ale warto podkreślić, że tego typu baza idealnie nadaje się pokrycia jej innymi materiałami, jak rzemień, czy kauczuk jubilerski, dzięki czemu uzyskamy jeszcze ciekawsze propozycje.

Najbardziej polecanym jego wykorzystaniem są bransoletki, do których stworzenia wystarczy kilkanaście koralików. Nawleczone na całej długości, w jednej kolorystyce będą wyglądały bardzo naturalnie i subtelnie. Natomiast wszelkie inne modyfikacje, mogą doadać lekkiego pazura i większego wyrazu. Wszystko zależy od naszych pomysłów, jedno jest jednak pewne drut pamięciowy zawsze powinien znajdować się w naszej szkatułce z materiałami do pracy.